Tipobet5223 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5224


Sitenin yeni adresi Tipobet5223 Oldu. Raptor, Jetx, Batak, Submarine, pis yedili, Pişti, Aviatör, Tombala, Parlaybay, Big bass , Triple Cash Crash, yumiy tombala, Live Tombala, Oto tombala, Sports Games, Para dice, Twain sports, T-basket, Twain sports T-Kick, Critket, macnify man, Plinko, Zeppelin, Keno, Dice, Mini roulette, Jetx3, Goal, Mines, Hi-lo, Vikings, Aztec slot, Cow-Boy, Book OF WIN, Christmas eve, Ervit Towers, ARço, Moonstone, magic keno, Apollo77 , Plinko, burning ice, Mines, gibi daha yüzlerce oyun ile sizlere hizmet vermektedir.

Bu oyunlar insanların kafa yapısına uyuşması için tasarlanmıştır. Her oyuncu her oyunu oynamayacağı için oyun bakımından çok genişletilmiş olarak ve bu oyunların yeni versiyonu ile hizmet veriyor. Bu oyunlardan hangisini oynama gibi bir niyetiniz var ise, bunların altında detay butonuna tıklayarak gereken açıklamaları sizlere oyun kurucuları tarafından anlatılmaktadır.

Bir de bu oyunlarda kazanmanız durumunda mecbur bir banka hesabınıza çekmeniz gerekecektir. Tipobet365 sitesinde para çek butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkacak sayfada ilk gelen şey para çekme metotları nelerdir.

TİPOBET5223, KRİPTO PARA ÇEKME YÖNTEMLERİ NASILDIR.

Tipobet5223 Çekim metotları arasında ilk sırada olan yöntem kripto para yöntemidir ve bu yöntemle 15 dakika içerisinde para hesabınıza geçer. Bu yöntemler çekme işlemi başladığınızda bir takım uyarı alırsınız.

Hesabınızda ki parayı çekmek istediğinizde hesabınızda çekilemeyen tutar var mı bu önemli, eğer çekilemeyen tutar varsa müşteri hizmetlerinize bağlanarak kontrol ettirin. Çünkü 15 dakika beklersiniz para hesabınıza geri dönmemesi için çekilmeyen tutar varsa veya varda siz bilmiyorsanız mutlaka danışmanızı tavsiye ediyoruz.

Düşülecek bonusu öğrendikten sora orada zaten düşülecek bonusu girin diyor. Oraya girmeniz yeterlidir. Sonraki işlem ise paranızı kolayca alma çekme gibi işlemleri yapmaya gelir. Paranızın ne kadar çekilmesine izin verilirse çekilecek miktarı girin sora Coin tipi yazan yere hangi Cripto para birimini seçmek istiyorsanız oraya yazın. Mesela Eterium veya Bitcoin veya diğer koyinler de olabilir fark etmez oraya yazın.

İşlemleriniz bittikten sora en kolay işe geliyor gönder butonuna tıklamanız ve 15 dakika sora paranızı çekmeniz demektir.

 

Similar Posts