Tipobet5092 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5093


Tipobet5092 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5093 sistem de adres değişikliği sebebinden dolayı yeni adres güncellenerek yeni halini aldı. Sistem güncel olması için adres değişikliklerinde, yeni linki sisteme bizlerin yüklemesi lazım. Yüklemediğimiz takdirde , eski link çalışmadığı için yeni adresin linkini sisteme ekliyoruz.

Biz site yöneticisi olarak sisteme size sunulan fırsatları anında haberdar ediyoruz. Siteye öncelikle giriş yapın veya yapmayın üye olun veya olmayın sitenin sağ üst köşesinde sizi arayalım diye bir yazı görecekseniz.

Buna tıkladığınızda karşınıza iki tane boş kutucuk çıkacaktır. Birisinde arama talepleri diğerinde, saat aralığı oraya arama talebinde bulunduğunuz zaman sizi mutlaka Tipobet365 müşteri temsilcileri sizleri arayacaktır. Burada siz ne hakkında konuşmak isterseniz o konu hakkında sizlere bilgiler verilir.

Bu sadece bilgi amaçlı değiş şikayet amaçlıda arayabilirsiniz. Banka transferleri hakkında mutlaka bilgi almak için aramanızı tavsiye ederim. Sadece banka için aramanız ve bunun yanı sıra çekme sıkıntısı olduğu takdirde Tipobet365 müşteri hizmetleri sizlere gereken ilgiyi gösterecektir.

Fakat tıkladıktan sora sizleri ararlar arama esnasında site sizi farklı bir sayfaya yönlendirir orada da siteye üye misin değil misin, sizden kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak sisteme giriş yapmanızı bir yandan da sağlanmaktadır. Birde siteye giriş yaparken sizlere verilen kampanyalardan da haberdar olmak için mesaj bölümünüzü aktif edin.

Sitenin ana ekranında kayıt hesabınız yok ise kayıt olmak için tıklayın yazısı var, bir tarafta da oyun kurallarını öğrenmek için yardım alın ve buraya tıklayın yazısını göreceksiniz. Oraya tıkladığınızda en başta sizlere verilen bir link göreceksiniz o linkte kayıp bonuslarınızı buradan talep edebilirsiniz diye oraya tıklayıp eğer üye iseniz para kaybınız var ise direk alabilirsiniz.

Tipobet365 sitesinin tavsiye ettiği para yöntemlerinden, Cyrpto , Payco ve Sanal pays gibi para yatırım yöntemlerinde saniyeler içerisinde para yatırıp güvenli bir şekilde çekebilirsiniz. Bir diğer bilmeniz gereken işlem 4609 (link) yazarak sms gönderdiğinizde adres değişikliklerinde yeni link telefonunuza gelir. Tipobet365 sitesinde sahte siteler olabilir. Buradaki amaç sizleri sahte sitelerden uzak tutarak güncel linki sizlerin telefonlarınıza göndermektir.

Similar Posts