Perabet938 Yeni Giriş Adresi Perabet 939


Perabet938 Yeni Giriş Adresi Perabet 939 Oldu. Perabet Dünya kalitesi bir firmadır. Siteler arasında popüler bir sitedir. Bu site kurulduğundan bu güne kadar bir çok kullanıcıya para kazandırmıştır. Futbol sahalarında maç izlerken veya bir stada gittiğinizde reklam panolarında perabet ismini görmeniz mümkündür.

Gittikçe büyüyen bir firmadır, bir çok antlaşmaya imza atmıştır. Bir Perabet kullanıcısı olmak ayrıcalıklı seçenekler ile sizlere bir çok fırsatlar sunmaktadır. Sitenin adres değiştirmesinde bile engellere takılmadan sorunsuz erişim sağlayan bir firmadır. Mobil versiyonları mevcuttur yapmanız gereken telefonunuza mobil versiyonunu indirin.

Tabi bunları yapabilmeniz bu sistemden faydalanmanız ve para kazanabilmeniz için, öncelik ki olarak siteye üye olun, üye olduktan sonra sisteme giriş yapın. Fakat üye olurken küfür içerikli bir nick name almayın.

Aldığınız takdirde Perabet tarafından para yakalamanız durumunda size büyük bir sorundur. Paranızı alamazsınız çünkü argo kelimeleri sistem kabul etmesi durumunda bile sizlere üye olurken bir metin yayınlamaktadırlar.

Bu metinde bu tür işlemlerin yasaklanmış olduğunu anlatan belgeyi onaylamış olursunuz, hiç bir şekilde bir hak iddia edemezsiniz.

PERABET, OYUN KURALLARI VE KURALLARA UYMAMA DURUMUNDA YAPILACAK İŞLEMLER NELERDİR.

1- PERABET sitesinde üye olurken alınmamış bir nick name alarak, işleme başlamanız gerekmektedir.

2-PERABET sitesinde argo kelimeli takma isim alırsanız hesabınız askıya alınır ve para ödenmez.

3-PERABET sitesine üye olurken bilgilerinizi eksiksiz vermeniz gerekmektedir.

4-PERABET sitesinde sizden evrak istenilirse istenilen evrakları göndermeniz gerekmektedir. Eğer ki bilgileriniz eksik olması veya sizden istenilen bilgileri yanlış verirseniz, sizden istenilen evrakları göndermemeniz durumunda paranız ödenmez.

Hesabınıza bir şey olmaz ama , istenilen bilgileri tamamlayana kadar uzun bir süreçten geçersiniz. Bu süreç devam ederken 1 ay dan önce sorununuzu iletmek ve 1 ay dolmadan önce işlemlerinizi bitirmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler esnasında ya, mail olarak sisteme bilgilerinizi eksiksiz yüklemeniz ve bir sorun durumunda sizden istenilen kanallardan ulaşmanız gerekmektedir. Bunların en başında en hızlı olması için 7/24 sistemin başında duran müşteri temsilcilerine bağlanarak işleminizi anlatmanız ve sorununuzu sizden istenilen belgeler ile ispat etmeniz gerekir. Bu yol doğrultusunda sorunlarınız giderilir.

 

Similar Posts