Perabet924 Yeni Giriş Adresi Perabet 925


Perabet924 Yeni Giriş Adresi Perabet 925 yeni güncel adres olarak yeni link sayesinde güncel adresini alarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Bahis firmalarının gözdesi Perabettir. Bir çok kullanıcı tarafından önerilen bir sitedir. Toplumda sürekli bir site önerilirse bu Perabetten başkası değildir.

Avrupa çıkışlı ve önde gelen firması arasındadır. Bir çok oyun mevcuttur bu oyunlar arasında, Dede oyunu, Blackjack, Aviatör , gibi çok güzel para kazandıran oyunları mevcuttur. Bu site o kadar gelişmiş o kadar oyun bakımından zengin ki, halı saha maçları olsa onu bile sisteme yükleyerek kullanıcıların oyun oynama seçeneğini yükseltecek kapasiteye sahip bir firmadır. Hemen hemen büyük firmalarda Aviatör oyunu çok popüler bir oyundur. Perabet sitesinde de bu oyun mevcut olduğundan sizlere Aviatör hakkında bilgi vermek istiyorum.

PERABET, AVATÖR NASIL OYNANILIR BİLİNMESİ GEREKENLER.

Aviatör bir uçak oyunudur. Futbol sahalarından uzak havada oynanan bir oyundur. Öncelikle Parabet sitesinde bir üyeliğiniz olması zorunludur. Sistemde üyeliğiniz yoksa, bir hesap açarak üyelik açmak zorundasınız üyelik açtıktan sora sisteme giriş yapmalısınız.

Sisteme giriş yaptıktan sora, sistemde oyunlardan Aviatör tıklayınız oyunun kurulmasını bekledikten sora, Orada yatıracağınız bir miktar göreceksiniz.

Burada ne kadar para yatırırsanız paranızı katlamanız daha çok olacaktır. Az para ile az para kazanırsınız. Çok para ile çok paralar kazanırsınız. Burada yatırmak istediğiniz miktarı yatırdıktan sora, belirli bir saniye sora uçak kalkmaya başlayacaktır. Uçak kalktıktan sora saniyeler saymaya başlar.

Bu saniye oranla alakalıdır. Uçak havada giderken paranızı  katlar. Orda durdur butonuna bastığınız takdirde, uçağın oranını kaçta durdurduysanız size o para sizin bakiyenize yansır. Uçak havada iken sizin mutlaka belirli bir yerde durdurmanız lazım.

Eğer uçağı durdurmazsanız istediğiniz zamanda uçak düşerse, bakiyeniz sizden düşer. Uçak düşerse para alamazsınız bakiyenizden para azalır. Uçak kalkar kalkmaz 2 saniye içerisinde de düşebilir. Çok acayip bir oyun, beklemeniz lazım 2 3 el erken saniyede düşer uçak uzun saniye gitmesini hissetmeniz lazım uçak uzun uçar diye tahmin edip oynayabilirsiniz. Her el oynamanız gerek yoktur. Bilen kavrayan iyi paralar kazanabilir herkese bol şanslar.

 

 

Similar Posts