Tipobet5058 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5059


Tipobet5058 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5059 Yeni adresi ile hizmet vermeye devam etmekte olup, sizlere bir çok oyun seçeneği ve yüksek oranlar ile hizmet vermeye devam etmektedir. Yeni bir kullanıcıların da bu hizmetlerden faydalanabilmesi için öncelikle sisteme giriş yaptıktan sora kayıt ol butonuna basarak, sisteme kendilerini kaydetmesi gerekmektedir.

Eski kullanıcılara göre yeni kayıt olan bir kullanıcının avantajı daha çoktur. Sadece Vip üyelerden daha az olmak üzere sistem tasarlanmıştır. Yeni bir kullanıcının 3 yatırım yapması halinde 4 üncü yatırımı Tipobet365 yöneticileri tarafından sisteme otomatik yüklenmektedir.

TİPOBET365 ŞİKAYETLER.

Tipobet365 çok güvenilir bir bahis firmasıdır. Tipobet365 yöneticileri şikayet almak asla istemez. Temennileri bu yöndedir. Fakat sistemsel sorunlardan dolayı, elbette şikayetler gelebilmektedir. Buda sık rastlanılan bir durum değildir.

Bu şikayetlerinizden dolayı sizlere, belirlenen bir kaç yol gösterilmektedir. Öncelikle böyle bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, canlı desteğe bağlanabilirsiniz. Canlı destek kesinlikle sorununuzu çözecektir. Eğer ki canlı destek sizi tatmin etmemiş ise, [email protected] sitesine mail atmanız gerekmektedir.

Buraya mail atmadan önce sorununuzu sizin giriş yaparken girmiş olduğunuz kullanıcı adı ve sistem tarafından istenilen sizi tanıma adına bir kaç bilgiyi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girip kendinizi tanıttıktan sora, vereceğiniz bilgiler okunaklı ve anlaşılır bir şekilde olması gerekmektedir. Anlaşılır bir şekilde yazdıktan sora, sistem tarafınızdan şikayetiniz oluşturulur. yöneticiler tarafından sorun çözülür ve size sorun çözülmesi durumunda bir mail atılır.

Mailinizi, kontrol etmeniz gerekmektedir. Yada mesaj kutunuza bir mail gönderilir sorununuzun kaynaklı sebepler sizlere anlatılır. Sosyal medyadan şikayetleriniz dikkate alınmaz. Sistemi karalayıcı bir makale yazamazsınız. Bu sizlerin sorumluluğundadır.

Mail gönderirken kesinlikle, elinizde bir kanıt olması şarttır. Saat dilimini, ve video alarak belgelemeniz gerekmektedir.

Bu şikayetlerinizi sisteme bildirme durumun da, olumlu yada olumsuz sonuç almanız durumunda , tekrardan iletişime geçebilirsiniz. Bu süre 6 ayı geçmemesi durumunda şikayetçi olabilirsiniz. 6 ayı geçme durumunda şikayetleriniz dikkate alınmayacaktır.

Şikayetleriniz den sora, 24 saat içerisinde sizlere şikayetinizi aldık diye bir mail gönderilecektir. Bu işlemeden sora süreç kontrollerin ardından sizlere dönüş yapılacaktır.

Similar Posts