Tipobet5050 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5051


Tipobet5050 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5051 güncel adresin linkini ekledik. Giriş yap butonu sağlam bir şekilde linki yerleştirdiğimiz için yeni adreste sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Sitenin yeni adresi Tipobet5050 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5051 oldu. Site engel yiyene kadar bu adresten sizlere hizmet vermekteyiz.

TİPOBET365, GİRİŞ YAPTIKTAN SORA UYULMASI VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER.

Tipobet365 sitesine giriş yaptıktan sora,sizlere bonus verilecektir. Bu bonusları çevirerek paraya çevirmeniz gerekmektedir. İstenilen çevrime ulaştıktan sonra,paranızı çekebilirsiniz. Yalnız para çekerken kendi isminize çekebilirsiniz.

Hesabınızdan kredi kartı ile para yatırdıktan sonra,iş çekme işlemine geldiği takdirde,sizden güvenlik açısından bir takım evraklar istenilebilir. Bu rutin bir belge istenmesidir. Sebebi ise sizlerin hesabınızın güvende olduğunu kanıtlamak içindir.

Kripto ile para yatırdığınızda diyelim ki,aynı yöntem ile çekmek istediniz. Kripto piyasası çok hareketli bir piyasadır. Burada kur sürekli düşüp kalkmaktadır. Eğer ki paranızda kesinti yaşanması durumunda,sorumluluk kesinlikle müşteriye aittir. Bu da cüzü bir miktar değişebilir.

Üyelerin üye olurken bilgilerini eksik,veya yanlış vermesi durumunda para çekme talebi olumsuz sonuçlanacaktır.  Para yatırdıktan sonra,hemen para çekme talebi vermezsiniz en az, 1.30 orana bahis almanız gerekmektedir. Ne kadar para yatırdıysanız o oran kadar işlem yapmalısınız.

Müşteri kupon yakalaması durumunda çekim yaptığında sistem tarafından bekleyebilir. Müşteri hizmetlerine yazarak müşteri hizmetindeki sorumlu ile çekim işlemini daha hızlı ve seri yapabilir.

Bir kullanıcı Bonus almadan bir günde 250,000 para çekebilir. Kripto para ile de 250,000 TL tutarında bir gün de para çekebilir. Havale Eft çekimleri ise biraz düşüktür. Buda 150,000 TL dir.  Diğer tüm para çekme yöntemleri ise 125 olarak site yönetimi tarafından belirlenmiştir. Kalan bakiyenizi diğer gün çekebilirsiniz.

Bu 10.000 TL için geçerlidir. Bunun üzeri para yatırmanız mesela 10.001 TL yatırımlarınızda bu çekim işlemi artmaktadır. Bir günde kazanılan miktar 1 Milyon TL dir. Fakat çekimleriniz de,250,000 çekebilirsiniz. Vegapay,Kolaypay,Payfix ile bir günde 500,000 para çekebilirsiniz.

Kripto yöntemi ile bir günde 10,000,000 para çekebilirsiniz. Kriptoda tamı tamına bir günde On milyon para çekmenize izin verilmektedir. Bir çok yöntem ile para çekimleriniz de bilgili olmanız gerekmektedir.

Similar Posts