Tipobet5048 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5049


Tipobet5048 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5049 oldu. Artık Liglerin başlaması ile heyecanla maçlar takip edilmektedir. Bir sürü maç seçenekleri Tipobet365 de, Şampiyonlar Ligi,Laliga, Bundesliga,İngiltere Prömier Lig,İtalya Ligi, Norveç Ligi,Finlandiya Ligi,Türkiye Ligi,Bunların yanı sıra ikinci ve üçüncü lig maçlarının hepsi başlamasından dolayı heyecanlar artmıştır.

Her kullanıcı bir Lige hakimdir. Bazıları Türkiye Ligini tercih eder. Bazıları da hakim olduğu ligler var,birde kupa maçları eklenirse bahis sektörü tadından yenmez.

TİPOBET365 PAYTOPAY PAPARA İLE NASIL PARA YATIRILIR.

Tipobet365 Paytopay Papara ile kolayca para yatırabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra para yatırma seçeneklerinden Paytopay Papara seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Yatırım yapmak istediğiniz tutarı 50 TL den az olmamak şartı ile sizden istenilen miktarın üzerinde bir miktar da para yatırmalısınız. Bunu yaparken hesap bilgisi butonuna tıklamanız gerekmektedir. İstenilen bilgileri girdikten sonra para miktarını da,papara hesabınızdan göndererek işleminizi sonlandırabilirsiniz.

En sonunda yatırımı gerçekleştirdim butonuna tıkladıktan sora,bir kaç saniye içerisinde gerekli kontrollerden sonra paranız hesabınıza aktarılacaktır.

TİPOBET365, BANKA KARTI VE KREDİ KARTI İLE NASIL YATIRIM YAPILIR,BİLİNMESİ GEREKENLER.

Para yatırma seçeneklerinden en kolayı ile yatırım yapmaktır. Para yatırımlarınızda para yatıra tıklayarak yöntemlerden,birisini seçmelisiniz. Bu işlemden sonra site para yatırmanız için yeni bir bölüme aktaracaktır. Sizden istenilen bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Gereken bilgileri doldurduktan sonra,size gelen telefon numarasını yazdıktan sonra formu göndermeniz yeterlidir.

3D secure yöntemi ile güvenli bir şekilde işlemleriniz yapılmaktadır. Yaptığınız işlem sonrasında bir kaç dakika içerisinde paranız hesabınıza aktarılacaktır.

Tipobet365  yatırım yöntemlerinden kredi kartı yöntemi ile yatırım yapılmaktadır. Burada ise sizlere verilen banka seçeneklerinden birisini seçerek o kredi kartı ile işlem yapabilirsiniz. Fakat minimum 50 TL maksimum ise 2500 TL yatırım yapabilirsiniz. Bu kredi kartı ile yatırımlarınızı 3 sefer yapabilirsiniz. Bunu da aynı iş günü içerisinde yapabilirsiniz. Diğer güne geçildiğinde yine,3 defa yatırım yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile daha fazla işlem yapmak istiyorsanız müşteri hizmetlerine yazın. Sizlere bir link verilecek o linke tıklamanız durumunda,2000 TL yatırım limitiniz,4000 TL ye çıkacaktır. Bu işlemlerde bu kadar basit. Herkese bol şanslar dilerim.

 

Similar Posts