Tipobet5047 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5048


Tipobet5047 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5048 yeni giriş adresi olmuştur. Hızlı bir şekilde sistemde sorun olmadan güvenli bir şekilde girmeniz için,Tipobet365 linkini sizler için bırakıyoruz. Bir önceki adreste,yani eski adresinde para yatırma hakkında bilgiler verdim.

Şimdi ise yeni adrese geçildiği için yeni bir para yatırma yöntemi hakkında bilgiler vermek istiyorum. Bu bilgilendirmeyi okumanızı tavsiye ederim. Bilenler için ise para yatırmalarına kendi bilgileri ile devam edebilir.

TİPBET365 MONTROPAY İLE PARA TRANSFERİ NASIL YAPILIR.

Montrapay Cepbank yatırım metodu kolay bir yatırım metotları arasındadır. Bu yatırımı yapmak için önce mobil banka hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Siteye giriş yaparak para yatır seçeneğine tıklayarak cebe havale  veya cep bank seçeneğine tıklayın. Bu bölümde alıcı Tc Kimlik numarası ve Alıcı cep telefonu numarası  bölümüne bir yakınımızın Tc kimlik numarasını ve cep telefonu numarasını yazarak işlemi gerçekleştiriyoruz.

Ardından yakınınızın cep telefonuna gelen Sms şifresini bir yere not edin. Daha sonra site Tipobet365‘e giriş yaptıktan sonra  yatırım  seçenekleri arasında Montrapay Cepbank bölümüne giriş yapın. Burada dikkat etmeniz gereken bir kaç işlem vardır. Buradaki bilgileri eksiksiz bir şekilde vermeniz lazım.

Bu kısımda gönderenin telefon yerine kendi telefon numarasını yazın. Alıcı Telefon ve alıcı Tc  numarası bölümüne yakınımızın telefon numarası ve Tc kimlik numarasını yazmalıyız. Burada kendi Tc numaranızı yazın eğer ki karıştırmanız durumunda bir çok sıkıntı yaşarsınız.

Son olarak işlem yaptığımız  bankayı seçeneğini seçin daha önce yakınımızın cep telefonuna gelen Sms şifresini Referans şifre bölümüne de yazmalısınız. Para yatırdığımız yere yatırım yaptığınız miktarı girerek Para yatır  butonuna tıklayıp işlemi bitiriyoruz. Paranız birkaç saniye içerisinde oyuncu hesabınıza aktarılacaktır.

Sizlerin en güvenli para yatırma yöntemi,arasında çok tercih edilen bir para yatırma transferidir. Birde para yatırma yöntemlerinden Paytopay papara para yatırma sistemi var onuda diğer adres değiştirmesinde sizlere anlatacağım. Bizleri takip eden kullanıcılarımız bunlara dikkat etmesi gerekmektedir. Bir çok konu hakkında bilgi verdiğim için bu bilgileri okumaları üyelerimiz açısından bilgi amaçlı olacaktır.

Similar Posts