Tipobet5044 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5045


Tipobet5044 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5045 olarak adres değiştirmiştir. Sistemin yeni güncel adresi Tipobet5044 eski adresi, Yeni Giriş Adresi Tipobet 5045 oldu.

Yeni adres,ile sizlere para yatırma yöntemi olan Multipay havale ile nasıl yatırım yapabilirim. Bu konu hakkında sizlere kısaca bilgiler vermek istiyorum.

TİPOBET365, MULTİPAY HAVALE PARA YATIRMA YÖNTEMİ NASIL YAPILIR.

Öncelikle Tipobet365  sitesine giriş yapın,siteye giriş yaptıktan sora para yatıracağınız bankayı seçin. Seçtikten sonra para yatırma yöntemlerinden, Multipay Havale/Eft seçeneğine tıklayın. Sitenin sizlere otomatik olarak vereceği banka bilgileri otomatik olarak verilecektir. Bu bilgileri alarak internet bankacılığı veya Atm den işlemini yaptıktan sonra transferi tamamladım butonuna tıklayın.

Yaptığınız işlemin sonucunda finans birimi tarafından incelendikten sonra en kıza zamanda paranız hesabınıza geçmiş olacaktır. Bir sorun yaşarsanız müşteri hizmetlerine başvurmanız gerekmektedir. Birde Multipay papara yatırma sistemi var şimdi sizlere onuda anlatmak istiyorum.

TİPOBET365 MULTİPAY PAPARA İLE NASIL YATIRIM YAPILIR.

Öncelikle Tipobet365 sayfasına girerek para yatır butonuna tıklayın. Yatırım modellerinden multipay Papara yöntemini seçin.  Seçtikten sonra siteye yatırım yapacağınız para miktarını girdikten sonra yatır butonuna basın. Bastıktan sonra Multipay güvenilir sitesine yönlendirileceksiniz.

Sora size açılan kısımda, Papara mail adresinizi ve papara giriş şifrenizi yazdıktan sonra, telefonunuza bir onay kodu gönderilecektir. Onay kodundaki sekmeye verilen kodu girdikten sonra hesabınıza paranız birkaç dakika sonra aktarılacaktır. Çok basit bir para yatırma yönteminin bilgilerini de vermiş olduk.

TİPOBET365 MULTİPAY PEP İLE NASIL PARA YATIRILIR.

Para yatırma yöntemlerinden bir tanesi de Multipay Pep para yatırma yöntemidir. Yatırım yöntemlerinden birisi olan Multipay Pep para birimini seçiyorsunuz. Seçtikten sonra yatırım miktarını girerek yatır butonuna tıklıyorsunuz.

Tıkladıktan sonra Multipay güvenli sitesine otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Açılan sayfaya kayıtlı olduğunuz Pep telefon numaranızı, ve Pep şifrenizi yazdıktan sonra telefonunuza bir şifre gönderilecektir. Gönderildikten sonra onay kodunu sekmedeki kutucuğa doldurduktan sonra bakiyeniz 2-3 dakika içerisinde hesabınıza geçecektir.

Bu işlemde çok kısa bir işlemdir. İşlemin ardından gerekli inceleme ve kontrollerin ardından oyuncu hesabınızdaki parayla bahis alabilirsiniz.  Herkese bol şans.

 

 

Similar Posts