Tipobet5043 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5044


Tipobet5043 Yeni Giriş Adresi Tipobet  5044 yeni adresi oldu. Yeni adresimize güvenli bir şekilde giriş linkine tıklayarak girebilirsiniz.

TİPOBET365, MONTROPAY HAVALE İŞLEMİ NASIL YAPILIR.

Öncelikle sitemiz Tipobete giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra para yatırma seçeneğine tıklayarak,Montropay havale seçeneğine tıklıyoruz. Gereken işlemleri yaptıktan sora tutarı giriyoruz. Açılan sayfada işlem yapmak istediğiniz bankaların isimleri çıkacaktır.

Bankanızın üzerine tıkladığınız takdirde,Tipobet365 sayfasının iban bilgileri çıkacaktır. Bu iban bilgilerini kopyalayarak transfer yapacağınız bankanın mobil hesabına girmeniz gerekmektedir.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra belirlediğiniz tutarı havale yapmalısınız. İşlemi yaptıktan sonra Tipobet365 sayfasına girerek en altta işlemi gerçekleştirdim butonuna basarak işlemi çok kolay bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Sistemdeki gerekli kontroller sağlandıktan sora kısa bir süre içerisinde paranız hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır.

TİPOBET365 MONTROPAY CRYPTO PARA İLE PARA TRANSFERİ NASIL YAPILIR.

Montropay Crypto para transferini gerçekleştirirken,Bitcoin başta olmak üzere,bir de bunun yanı sıra sanal para alt coin ile de para yatırabilirsiniz. Sanal para ile para yatırmanız için sizlerin bir cüzdan hesabınızın olması lazım

Montropay Crypto para yatırım yöntemine tıklamanız gerekmektedir. Siteye yatırım yapacağınız para miktarını seçerek yatır butonuna tıklayın. Tıkladıktan sora karşınıza çıkacak sayfada hangi para yöntemi ile işlem yapacaksanız o sanal para birimini seçin.

Bu işlemi yaptıktan sonra hangi para ile yatırım yapıyorsanız onun Qr kodunu okutmalısınız. Yada cüzdan hesabınıza girerek oradaki yatıracağınız hesabın bilgilerini kopyalayarak cüzdan üzerinden para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

İşleminiz bittikten sora sayfadan çıkış yapabilirsiniz. Çünkü sistem paranızı oyuncu hesabınıza otomatik olarak yatıracaktır. Burada dikkat etmeniz verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olun.

Para yöntemleri arasında en güvenilir olanı sanal paradır. Sanal paraların merkezi bir sistemi olmaz. Çekimlerinizi de sanal paranın hangisi ile işlem yaptıysanız o para birimiyle devam edebilirsiniz. Bu işlemler esnasından rahat bir şekilde oyunlarınızı da oynayabilirsiniz.

Btc ile yatırımlarınız da para yatırırken para kesilmez. Fakat çekerken sizden işlem ücreti olarak bir miktar para kesilebilir. Kesilen para çok cüzü bir miktardır. Güvenlik açısından ise kesintilerin hiç bir önemi yok buna değer herkese bol şans.

 

Similar Posts