Tipobet5041Yeni Giriş Adresi Tipobet 5042


Tipobet5041Yeni Giriş Adresi Tipobet 5042 yine adres değişti yeni adresi oldu. Yeni adres ile giriş yaparken doğru siteye girdiğinize emin olun. Sora üyelik işlemleri,daha sora ise güvenli giriş sağlam kuponlar yaparak,para kazanmaya başlayabiliriz.

Tipobet365 bahis sitesi disiplinli bir sitedir. Elbetteki öncelik müşteri memnuniyetidir. Fakat kullanıcıya sunulan güzel seçenekleri yapılan kampanyaları görmezden gelip bunları kötüye kullanan oyuncuların hesapları direk kapatılır. Ayni ip adresinden iki hesap açarak fazla kar elde etmeyi düşünenlerin hesaplarındaki paralara el konulur bunun yanı sıra hesapları direk kapatılır.

Size Bonus verilmesi takdirde bunun kullanım süresi bir aydır. Bir ay içerisinde oynamanız gerekmektedir. Hesabınıza bonus yattıktan sora 1 ay içerisinde oynanmaması halinde hesabınızdaki bonus silinir.

Bunun üzerine sizlerin müşteri hizmetlerinize yazmanız gerekmektedir. Tabi ki en son noktayı Tipobet365 yetkilileri koyacaktır. Bunların koyduğu karar geçerli olacaktır. Birde Tipobet365 Sayfasında para yatırma yöntemlerinden bahsetmek istiyorum.

Bir çok para yatırma seçeneği bulunmaktadır. Ben şimdi bunların hepsini sıralı bir şekilde yazmayacağım. Direk olarak para yatırma yöntemlerinden bir tanesini anlatacağım. Site adres değiştirdiği zaman her adreste bir para yatırma yöntemini anlatacağım.

Bizim sitemizi takip eden kullanıcı iseniz eski adreslere bakarak para yatırma yöntemlerinden hangisi hakkında sormak istediğiniz soruları ya müşteri temsilcilerine bağlanarak,veya biz mail atarak yardımcı olacağımız tüm sorular ve sorunlarınıza çare bulmaya çalışacağız.

TİPOBET365 BAHİS SİTESİNDE EFT HAVALE İLE PARA TRANSFERİ NASIL YAPILIR.

Öncelikle Eft havale işlemlerinde Tipobet365 girerek para yatırma yöntemlerinden hangi bankayı kullanıyorsanız o bankayı seçerek devam edin. Sora karşınıza banka bilgileri çıkacaktır. Bu banka bilgilerini kopyalamanız gerekmektedir. Bu işlemden sora ya mobil bankacılık ile,veya Atm üzerinden işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ardından sitemiz olan Tipobet365 girerek, size verilen bir form göreceksiniz bu formu doldurmanız gerekecek,bu işlemleri eksiksiz bir şekilde doldurmanız durumunda,paranız birkaç saniye içerisinde oyuncu hesabınıza geçecektir.

Burada dikkat etmeniz gereken işlem,Atm üzerinden isim soy isim bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde vermelisiniz. Eksik veririm diye düşünüyorsanız,müşteri temsilcisinden talep edebilirsiniz. Bu kadar basit. Herkese bol şans.

Similar Posts