Perabet919 Yeni Giriş Adresi Perabet 920


Perabet919 Yeni Giriş Adresi Perabet 920 yeni adresi oldu. Yeni adrese verdiğimiz giriş yap butonuna tıklayarak Perabete giriş yapabilirsiniz. Üye olmak isteyen kullanıcılar üye olduktan sora, hesaplarına güvenli bir şekilde para yatırabilirler.

Para yatırmada sorun yaşayan kullanıcılar müşteri temsilcisine bağlanarak sorunlarını iletebilir. Sizlere sunulan bonuslar hakkında bilgiler alabilirler.

PERABET, DENİZ CEP BANK İLE PARA TRANSFERİ NASIL YAPILIR.

Deniz Bank Cep bank ile para transferi,telefon modelinize göre Android veya ios mağazasına giderek,deniz uygulamasını kuruyoruz. Sonrasında,programı çalıştırarak deniz banka giriş yapıyoruz.

Sora menülerde ki para transferine tıklıyoruz,havaleye basınca alt menüden GSM no seçeneğine basıyoruz. Ödemeyi seçtikten sonra ödeyeceğimiz tutarı giriyoruz. Alıcı bilgilerinde bir yakınımızın cep telefonu numarasını giriyoruz. Devam butonuna basarak işlemi bitiriyoruz.

Yatırım bilgilerinizi kontrol ettikten sora devam ediyoruz. Yakınınızın cep telefonuna gelen Sms şifresini bir yere not ediyoruz.

Sonra sitemiz Perabete giriş yapıyoruz. Para yatırma seçeneklerinden, Atm yada cep bank seçeneklerine basıyoruz. Banka seçeneklerinden ise Deniz bankı seçiyoruz.

Gönderen kısmına kendi cep telefonu numaramızı yazıyoruz. Alıcı Tc kimlik numarası ve telefon numarası yerine bir yakınımızın cep telefonu bilgilerini yazıyoruz. Sms ile gelen şifreyi ve yatırım miktarını yazıyoruz. Gönder butonuna basarak işlemi bitiriyoruz.

Paranız en kısa sürede hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır.

PERABET ENVOY HIZLI HAVALE İLE PARA YATIRMA YÖNTEMİ NASIL YAPILIR.

Kolay ve güvenilir yatırma yöntemi olan Envoy soft ile yatırım yapmak için,sitemiz Perabete giriş yapıyoruz. Para yatırma yöntemine tıklayarak Envoy hızlı havaleye basıyoruz. Banka tercihimizi yaparak işlemi başlatıyoruz.

En altta ödeme miktarınızı yapmak için size verilen para miktarından birisini seçiyoruz. Gönder butonuna basıyoruz. Ardından bankanızın giriş ekranı açılacak,bu kısımda banka bilgilerini girerek devam ediyoruz.

Cep telefonunuza gelen giriş şifresini onaylayıp,karşımıza çıkan hesabı seçip işlemi bitiriyoruz. Paranız en kısa sürede hesabınıza otomatik olarak yatacaktır. Bir banka işlemi yaparken kesinlikle yaptığınız işlemden emin olun. Acele ederek para yatırma işlemi gerçekleştirmeyin.

İşlemlerinizi bitirdikten sora mutlaka,kontrollerinizi yaptıktan sora işleminizi onaylayın. Sorunsuz bir şekilde Perabete para yatırma işlemini gerçekleştirin. Herkese bol şans.

Similar Posts