Perabet918 Yeni Giriş Adresi Perabet 919


Perabet918 Yeni Giriş Adresi Perabet 919 Oldu. Yeni adres ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Sitemiz yenilikçi bir sitedir. Sitemiz kullanıcılar tarafından en sevilen siteler arasında yerini almayı başarmıştır. Perabete gelen bir kullanıcı bu siteden başka hiçbir sitede oynamak istemez. O kadar ki tutulan bir site günde milyonlar dağıtmaktadır.

Bildiğiniz gibi bahiste bir kullanıcı kazanır diğeri kaybeder, bu şekilde bir döngü vardır. Yanı kazanan kullanıcılar parasını anında hesabına kesinti yapılmadan aktarılmaktadır. Birileri kaybederken birileri mutlak kazanacaktır. Bir hafta site zararda kapatır. Diğer hafta kullanıcılar zararda kapatabilir. Bu döngü bir şekilde dönmeye devam etmektedir.

Önemli olan kupon yakalamak, yakaladığınızda paranızı hesabınıza güvenle çekebileceğiniz bir sitedir, Perabet. Şimdi sizlere para yatırma yöntemlerinden Astropay nasıl para yatırılır anlatacağım.

PERABET ASTROPAY PARA YATIRMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR.

Astropay ile para yatırma transferi, para yatırmak çekmek  için en popüler kartlardan birisidir. Bu işlem için Astropay web adresine giriyoruz, ve kaydol düğmesine basıyoruz ve kendimize yeni bir hesap açıyoruz.

Hesap açtıktan sora para yatırma işlemini gerçekleştiriyoruz. Ardından site yetkilileri tarafından, yatırım miktarınız kadar bulunan bir kadar vereceklerdir. 16 haneli bu Astropey kartı,kart numarasını kart kodunu, kart bitiş tarihini bir kenara not ediyorsunuz.

Sitemiz Perabete giriş yapıyorsunuz. Sora para yatırmaya girerek yatırım yöntemlerinden, Astropay basıyoruz, ve kart numarasını kart kodunu yazıyoruz. Kart bitiş tarihini girerek gönder butonuna basıyoruz. Ve işlemi bitiriyoruz. İşlem bittikten en kısa zamanda hesabınıza aktarılacaktır.

PERABET AKBANK CEP CÜZDAN İLE PARA TRANSFERİ NASIL YAPILIR.

Cep telefonu modelinize göre Play Store marketten Akbank uygulamasını yüklüyoruz. Ardından programı çalıştırarak Akbank giriş yapıyoruz. Transfer yap seçeneğine basıyoruz.

Cep telefonu Atm seçeneğine basarak devam ediyoruz. Hesabı seçtikten sora Atm ye basıyoruz ve devam ediyoruz. Gireceğimiz tutarı ve bir yakınımızın cep telefonunu yararak işlemi bitiriyoruz.

İşlemi başarılı bir şekilde bitirdikten sora yakınımızın cep telefonuna gelen Sms kodunu bir yere kaydediyoruz. Sora Perabete giriş yapıyoruz. Atm ile yatırımı seçiyoruz. Yatırım yöntemlerinden Akbank cep cüzdanı seçiyoruz. Açılan sayfayı dolduruyoruz. Sms ile gelen referans numarasını sisteme giriyoruz işlemi bitiriyoruz.

Similar Posts