Perabet917 Yeni Giriş Adresi Perabet 918


Perabet917 Yeni Giriş Adresi Perabet 918 oldu. Sitemiz Perabet yine adres değişikliğine gitmiştir. Tüm bahis siteleri belirli aralıklarla adres değişikliğine gitmektedir. Bu adres değişikliğinden nasibini Perabette almaktadır.

Yasal ve Lisanslı bir site olmasına rağmen, Türkiye den girişler engellenmektedir. Bu yüzden sürekli Tip engeline takılmaktadır. Bunun çözümü de yeni adres değişikliğine gidilerek yapılmaktadır.

Sizlerin bilmesi gereken işlem yeni adresi bilmenizdir. Yeni adreste sıralı bir şekilde gitmektedir. Siteye giriş yapamadığınız takdirde, hemen sonuna bir rakam ekleyerek yeni adresi bulmanız gerekiyor. Bu adresin linklerini de giriş, yap butonuna tıklayarak sisteme kolay ve güvenli bir şekilde girebilirsiniz.

PERABET İKİ ADIMLI DOĞRULAMA İLE GÜVENLİK NASIL YAPILIR.

Perabet iki adımlı doğrulama nasıl yapılır, cep telefonunuzun modeline göre Android, İos telefon modelinize göre google Play uygulamasına girerek, Google Authenticator uygulamasını telefonumuza indiriyoruz. Ardından sitemiz Perabet e giriş yapıyoruz. Kullanıcı adımıza bastığımızda, acılan menüden iki adımlı doğrulamaya tıklıyoruz.

Bu kısımda Google Authenticator uygulamasını seçtikten sora ,kabul ediyorum butonuna basarak aktif hale getiriyoruz. Ardından kayıtlı mail adresinize gelen linki açarak, gönderilen barkodu görüntülüyorsunuz. Google Authenticator uygulamasını açınca sağ köşedeki ++ sembolüne basıyoruz.

Ardından barkod taramaya basarak bize gönderilen barkodu taratıyoruz. İki aşamalı güvenliği aktif ediyoruz. Siteye her giriş yaptığınızda Google Authenticator uygulamasında alacağınız şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Bir diğer güvenli giriş yöntemi ise Sms ile giriş, Öncelikle kişisel bilgileriniz den, yada müşteri destek hattından mutlaka telefon bilginizin doğruluğundan emin olun. Ardından iki adım doğrulamadan Sms yi seçtiğinizde kabul ediyorum butonuna basarak aktif hale getiriyoruz.

Ardından cep telefonunuza gelen şifreyi, girdiğinizde Sms ile giriş aktif olmuş oluyor. Artık siteniz Perabete güvenle giriş yapabilirsiniz. Genelde kullanıcı iki adımlı doğrulamayı aktif etmemektedir. Sora doğacak olan, olaylardan Perabeti sorumlu tutmaktadır.

Bu yanlıştır sizlere daha hizmet vermek için, mağduriyet yaşanmaması için bütün önlemler alınmıştır. Sizin sadece yapmanız gereken iki adımlı doğrulamadan sadece bir tanesini güvenliğiniz acısından aktif etmenizi tavsiye ediyorum. Etmediğiniz takdirde tüm sorumluluk sizdedir. Herkese bol şans.

 

Similar Posts