Perabet916 Yeni Giriş Adresi Perabet 917


Perabet916 Yeni Giriş Adresi Perabet 917 yeni giriş adresi oldu. Perabet yine adres değişmiştir. Kullanıcıların en çok şikayetçi oldukları durumlardan bir tanesi sitenin adresi değiştirmesidir.

Liglerin açılmasına sayıla günler kala, Perabet siz kullanıcıları için bir çok kampanyalar düzenlemektedir. Yüzlerce canlı maçlarıyla, sanal oyunları ,slot oyunları, canlı  Casino oyunları ile sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. Öncelikle siteye girip kampanyalar bölümüne tıklayarak, bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

PERABET PTT MOBİL CEPBANK İLE PARA TRANSFERİ NASIL YAPILIR.

Perabet Ptt Cep bank para transferi, Telefon modelimize göre android veya ios mağazasına giderek telefon modelimize göre, ptt cep bank uygulamasını yüklüyoruz.

Ardından programı çalıştırarak ptt banka giriş yapıyoruz. Açılan menüden para transferi seçeneğine, bastıktan sora cebe havaleyi seçiyoruz. Yeni havale seçeneğine tıklayarak boş kısımları dolduruyoruz. Bir yakınımızın cep telefonu numarasını yazarak ,göndereceğimiz tutarı yazıyoruz, devam butonuna basarak işlemi bitiriyoruz.

İşlem başarılı bir şekilde gerçekleştirildikten sonra, yakınımızın cep telefonuna gelen şifreyi bir yere kaydediyoruz.

Sitemiz Perabete giriş yapıyoruz, para yatırma seçeneğine tıklayarak, para yatırmada ,cep bank veya Atmyi seçiyoruz. Banka seçeneklerinden ptt cep bankı seçiyoruz. Gönderenin telefon numarasına kendi telefon numaramızı giriyoruz. Alıcı Tc  kimlik ve telefon kısmına ise gönderim yaptığımız yakınımızın numarasını giriyoruz. Sms ile gelen şifreyi ve yatırım miktarını yazıyoruz. Gönder butonuna basarak işlemi bitiriyoruz.

Paranız en kısa sürede hesabınıza otomatik olarak yatırılacaktır.

PERABET FİNANSBANK MOBİL CEPBANK İLE NASIL PARA YATIRILIR.

Perabet Qnb finans bank cep bank ile para transferi, yine ptt bankta olduğu gibi telefon modelimize göre Android veya ios telefon mağazasına girerek Qnb finans bank uygulamasını yüklüyoruz. Ardından programı çalıştırarak finans banka giriş yapıyoruz.

Menülerden tüm işlemler seçeneğine basıyoruz. Para transferlerine bastıktan sora, cep telefonuna seçeneğine giriyoruz. Para aktarılacak olan yere bir yakınımızın cep telefonu numarasını, giriyoruz ve göndereceğimiz tutarı yazıyoruz ,ileri diyerek transfer işlemini bitiriyoruz. Cep telefonunuza gelen şifreyi bir yere not ediyoruz.

Perabete giriş yapıp para yatırmaya girerek ,Atm veya cep bank seçeneğini tıklayarak banka seçeneklerinden finans bankı seçiyoruz. Çıkan sayfayı dolduruyoruz. Sms ile gelen şifreyi yazıp para miktarını girdikten sora işlemi bitiriyoruz.

Similar Posts