Perabet915 Yeni Giriş Adresi Perabet 916


Perabet915 Yeni Giriş Adresi Perabet 916 oldu. Yukarıda Perabet giriş butonuna tıklayarak,açılan sayfaya kayıt olabilirsiniz. Kayıt olma işlemini daha önce yapmış iseniz direk siteye kullanıcı adı,ve şifrenizi yazarak girebilirsiniz.

Yukarıda en üstte sol tarafta para yatırma seçenekleri bulunmaktadır. Bu para yatırma seçeneğine tıklayarak güvenli bir şekilde para yatırmanızı ve çekmenizi sağlayan bir sürü yöntem var. Bu para yatırma yöntemlerinden hangi banka ile çalışıyorsanız o bankaya tıklayarak para yatırma işlemine devam edebilirsiniz.

Daha eski konularımızda liglerin başlamaya az bir süre kalmasından dolayı,hangi bankayı kullanıyorsanız o bankanın para yatırma yöntemi hakkında bilgiler verdik. Şimdi ise para yatırma yöntemlerinden,Kuveyt Türk Cep bank para yöntemi hakkında bilgiler vermek istiyorum.

PERABET, KUVEYT TÜRK CEP BANK PARA YATIRMA YÖNTEMİ NASIL YAPILIR.

Kuveyt Türk Cepbank para yatırma yöntemi telefon markamıza göre ios,veya android Telefonun mağazasına giderek Kuveyt Türk mobil şube uygulamasını telefonumuza indiriyoruz.

Ardından programı çalıştırarak hesabımıza giriş yapıyoruz. Sol üstteki menülerden para transferlerine giriyoruz. Gsm numarasına basıyoruz ve para gönder seçeneğine tıklıyoruz.

ALICI GSM Numarası,Alıcı adı soy adı,bir yakınımızın bilgilerini yazıyoruz. Tutar kısmına göndereceğimiz tutarı yazıyoruz gönder tuşuna basıyoruz.

Bilgilerimizi kontrol ediyoruz,eğer bilgiler doğru ise transferi gerçekleştiriyoruz. İşlem başarılı bir şekilde gerçekleştirildikten sora,cep telefonumuza gelen Sms şifresini bir yere not ediyoruz. Sitemiz Perabete giriş yapıyoruz.

Para yatırma seçeneğine basarak oradan para yatırma seçeneklerinden,Atm veya Cep bank ile yatırma seçeneklerinden birisini seçiyoruz,ve banka seçeneklerinden Kuveyt Türk Cep bankı seçiyoruz. Gönderen kısmına ise kendi doğum tarihimizi giriyoruz.

Ardından kimlik tipini seçmemiz gerekiyor. Yani kimliğimiz yeni kimlik mi eski kimlik mi hangisi ise onu seçiyoruz. Ardından gönder telefon numarasına kendi telefon numaramızı yazıyoruz. Alıcı Tc kimlik numarası ve telefon numarasına gönderim yaptığımız bir yakınımızın bilgilerini yazıyoruz.

Cep telefonuna gelen Refarans numarasını ve,yatırım miktarını yazıyoruz. Son kısıma geldik burada en son gönder butonuna basarak işlemi bitiriyoruz. Paranız en kısa sürede hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır. Kuveyt Türk Cep bank para yatırma işlemi bu kadar basit.

Similar Posts