Perabet914 Yeni Giriş Adresi Perabet 915


Perabet914 Yeni Giriş Adresi Perabet 915 yeni adresi olmuştur. Yeni adresle birlikte,yüzlerce maç seçeneği heyecanı devam etmektedir. Liglerin başlamasına az bir süre kalmasına rağmen,kullanıcılar liglerin başlamasını iple çekmektedir.

Dünya kupasından sora,futbolcuların da tatile çıkması lig genelinde fazla maç olmaması kullanıcılarında bir an önce ligler başlamasını sabırsızlıkla beklemektedir. Ağustos ayı içerisinde liglerin hızlı bir şekilde başlayacak olmasından dolayı bizde sitemizde sizler için,hızlı bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Uzun bir süredir Perabet , para yatırma yöntemlerinden,bahsetmekteyiz.

Bunu da yeni aramıza katılacak Perabet kullanıcıları için,bilgi amaçlı yazıyoruz. Şimdi ise yeni bir para yatırma yöntemi hakkında bilgi vereceğim.

PERABET İŞ CEP BANK PARA TRANSFERİ NASIL YAPILIR.

İş bankası Cepmatik ile para transferi yaparken öncelikle,telefon modelimize göre ios veya android telefon mağazasına giriyoruz. Girdikten sora İş cep uygulamasını kuruyoruz. Sonra programı çalıştırarak iş bankasına giriş yapıyoruz.

Giriş yaptıktan sora menülerden para aktarma seçeneğine basıyoruz. Havale seçeneğine tıkladıktan sora,cebe havaleyi seçiyoruz. Boş kısımları dolduruyoruz,göndereceğimiz miktarı yazıyoruz. Bir yakınımızın Tc kimlik numarası ile telefon numarasını girerek işlemi bitiriyoruz. Sora girdiğimiz bilgileri kontrol ederek eğer ki bilgilerimiz doğru ise onaylıyoruz.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sora telefonumuza gelen mesajı bir yere not ediyoruz. Sonra sitemiz Perabete giriş yapıyoruz. Para yatırım yöntemine tıklıyoruz,yatırım yöntemlerinden,Atm veya Cep bank yatırıma basıyoruz. Banka seçeneklerinden iş bank Cepmatiği seçiyoruz.

Gönderenin Cep telefonunu ve kendi cep telefonu numaramızı giriyoruz. Alıcı Tc kimlik ve Telefon kısmına ise gönderim yaptığımız hesap numaralarımızı giriyoruz. Sms ile gelen şifreyi ve yatırım miktarını giriyoruz,ve gönder butonuna basarak işlemi bitiriyoruz.

Paranız en kısa sürede hesabınıza otomatik olarak yatacaktır. Bu bilgileri de sizlere vermiş olalım. Bir çok banka türü mevcut bunlardan bazıları,Kuveyt Türk cep bank,Ptt Cep bank,Finans bank Cep bank ,Ak bank Cep bank,Deniz Bank Cep bank,Vakıf bank cep bank gibi bir çok banka para yatırma yöntemi mevcuttur. Diğer Perabet,in konularında bu bankaların para yatırma yöntemlerini de sizlere anlatacağım. Bu konular sayesinde güvenli bir şekilde para yatırabilirsiniz.

Similar Posts