Perabet913 Yeni Giriş Adresi Perabet 914


Perabet913 Yeni Giriş Adresi Perabet 914 site adres değiştirmesinden dolayı yeni adresi oldu. Bu adresle giriş yap butonuna tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yapmadan önce Perabet in tanıtım videolarına tıklayarak bilgi almanızı tavsiye ederim.

Sitenin hakkında bilinmesi gereken tüm detayları orada bulabilirsiniz. Bir çok video ile görsel bir şölene tanıklık edebilirsiniz.

PERABET PARA YATIRMA YÖNTEMLERİNDEN GARANTİ MOBİL CEP BANK PARA YATIRMA.

Telefon modelimize göre,ister android ister ,ios mağazasına giderek garanti cep uygulamasını yüklüyoruz. Ardından programı çalıştırarak garanti bankasına giriş yapıyoruz. menülerden işlemler seçeneğine basıyoruz. Para transferleri bölümüne tıkladıktan sora,cep bank menüsüne giriyoruz.

Para gönderme seçeneğine basarak,boş olan kısımları dolduruyoruz. Gönderen kısmına kendi telefon numaramızı,alıcı kısmına da bir yakınımızın cep telefonu numarasını ekliyoruz,göndereceğimiz tutarı yazdıktan sora devam ediyoruz. Sora bilgileri kontrol ediyoruz,eğer bilgiler doğru ise onaylıyoruz.

İşlem başarılı bir şekilde gerçekleştirildikten sora,cep telefonunuza gelen şifreyi bir yere not ediyoruz. Sitemiz Perabete giriş yapıyoruz. Para yatır butonuna tıkladıktan sora,para yatırma yöntemlerinden,Atm veya Cep bank ile yatır butonuna basıyoruz.

Banka seçeneklerinden Garanti Cep bank seçeneğini seçiyoruz. Gönderen Tc kimlik numarasına kendi numaramızı yazdıktan sora,doğum tarihimizi belirtiyoruz. Ondan sora kimlik tipimizi seçmemiz gerekiyor. Eski veya yeni ise,örnek olarak yeni kimlik tipini seçtikten sora,son geçerlilik tarihini giriyoruz.

Ardından gönderen telefon numarasına kendi,alıcıya ise bir yakınımızın telefon numarasını giriyoruz. Sms ile gelen şifreyi yazıyoruz. İşlem nereden yapıldı kısmına,garanti normal cep bankı seçtikten sora,miktarı belirliyoruz.

Gönder butonuna basarak işlemi bitiriyoruz. Paranız en kısa sürede oyuncu hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır. Bu para yatırma miktarını belirler iken sitenin sizlere vermiş olduğu alt limitin altına düşmeyecek şekilde yatırım miktarını girmeniz gerekmektedir.

Bu Perabet para yatırma yöntemlerinden,garanti cep bank yatırma işlemi bu kadar basittir. Her değişen adres ile yeni adreslerde bu para yatırma yöntemlerini sizlere anlatmış bulunmaktayız. Bu adres değişikliğinde iste İş bankası cep bank para yatırma yöntemini anlatacağım. Diğer adreste bilmeyen arkadaşlar okuyarak öğrenebilirler. Bu bilgileri de vermiş olduk. Herkese bol kazançlar.

Similar Posts