Perabet912 Yeni Giriş Adresi Perabet 913


Perabet912 Yeni Giriş Adresi Perabet 913 yeni adresi oldu. Yeni adres ile sizleri yeni heyecanlarla buluşturuyoruz. Perabet her zaman olduğu gibi para dağıtmaya devam etmektedir. Yıllardır sektöre hizmet veren bir sitedir.

Kullanıcıların takip ettiği siteler arasında olup,sistemin günden güne geliştirilmesinden dolayı,Türkiye de en iyi site olmaya aday bir sitedir. Dünyanın en sağlam denilen sitelerinde bile,kullanıcı şikayetleri gelmektedir. Fakat Perabet in şikayet sayfasını inceleye bilirsiniz.

İki bilemediniz üç tane şikayet görebilirsiniz. Bizde araştırmalarımız dan çıkan sonuç olarak kullanıcı hatası olarak gözümüze çarpmaktadır. Buda bizler tarafından normal karşılanmaktadır.

Şimdi sislere para yatırma yöntemlerinden kripto para hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Kripto para deyince ya,Bitcoin,yada onun alt para birimi olan Alt Coinler hakkında bilinmesi gerekenler.

PERABET ANINDA BTC PARA YATIRMA YÖNTEMİ NASIL YAPILIR.

Perabet,e para yatırırken öncelikle sitemiz olan Perabete giriş yapıyoruz. Siteye giriş yaptıktan sora en üst solda para yatırma yöntemlerinden,Btc yi seçiyoruz. İşlemi başlat butonuna basarak işlemi başlatıyoruz.

Sora ödenecek miktarı yazıyoruz. Sora ödenecek miktarın solunda Btc  adresini göster butonuna basıyoruz,ve verilen adresi kopyalayarak,cüzdan hesabımızın bulunduğu hesaba giriş yapıyoruz.

Gerekli Bitcoin ödemesini gerçekleştirerek,Bitcoin gönder seçeneğine basıyoruz. Yatırımınız kısa bir süre içerisinde,otomatik olarak hesabınıza geçecektir.  Şimdi sizlere diğer yatırım yöntemlerinden Flex pep ile para yatırma yöntemi hakkında gereken bilgileri vereceğim.

PERABET, FLEX PEP PARA YATIRMA YÖNTEMİ, NASIL YAPILIR.

Perabet para yatırma yöntemlerinden bir tanesi de,Flex Pep para yatırma yöntemidir. Öncelikle Pep yatırım sayfasına girerek üye ol butonuna basıyoruz. Adımları takip ederek kayıt işlemini bitiriyoruz. Sora kendimize bir Pep hesabı oluşturuyoruz.

Oluşturduktan sora banka hesabımızdan Pep hesabımıza para yatırıyoruz. Para yatırdıktan sora sitemiz Perabete giriş yapıyoruz. Para yatırma yöntemine tıklayarak Flex para yatırma yöntemini seçiyoruz. İşlemi başlat butonuna basıyoruz. Tc kimlik numaramızı girdikten sonra,işleme devam ediyoruz.

Açılan kısma 2 ödeme yöntemi mevcut,Pep cuzdan ile ödemeyi seçtiğimizde Pep hesabımıza kayıtlı,telefon numaramızı ve yatırım miktarını girerek,işleme devam ediyoruz. Cep telefonumuza gelen Sms kodunu giriyoruz ve yatırım işleminiz anında hesabınıza aktarılıyor. Bol şanslar.

 

 

Similar Posts