Perabet911 Yeni Giriş Adresi Perabet 912


Perabet911 Yeni Giriş Adresi Perabet 912 Oldu. Artık eski adresten giriş yapılmamaktadır. Siteye giriş yapabilmek için kullanıcılar yeni adresi bulmak zorundadır. Bizde yeni adresi arayanlar, sitemizi bulanlar, ve bizi tercih edenler için sitenin giriş linkini kullanıcılarımız için bırakıyoruz. Üye olmak isteyen arkadaşlarımız güvenli bir şekilde üye olabilirler.

Bizim mobil linklerimizde mevcuttur. Siteye giriş yapmada adres değişikliklerin de, mobil girişlerde sorunsuz bir hizmet vermekteyiz. Sorun bilgisayardan girenlerden kaynaklıdır. Sistem android iosa döndüğü için site, engel yediğinde direk bilgisayardan engellenmektedir. Mobillerde Amp olduğundan bu etki etmez.

Bilgisayardan giriyorsanız, ya Dns kullanacaksınız, yada engel yememiş siteler bularak ,yeni adresine engelsiz girebileceksiniz. Biz bunların önlemini almaktayız . Sitemizin id adresini kopyalayarak, engel durumunda, arama motoruna sitemizin adresini yapıştırarak direk giriş sağlayabilirsiniz.

Şimdi sizlere para yatırma yöntemlerinden, Enpay Papara hakkında nasıl para yatırılır bilinmesi gerekenler hakkında bilgiler vereceğim.

PERABET,ENPAY PAPARA PARA YATIRMA YÖNTEMLERİ NELERDİR.

Enpay Papara ile para yatırma yöntemi yaparken , öncelikle Perabet canlı bahis sitesine giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sora para yatırma seçeneğine basarak oradan ,Enpay Papara yöntemini seçiyoruz. Bu yöntemi seçtikten sora seçim aralığından birisini seçerek, girmek istediğiniz tutarı giriyorsunuz.

Girdikten sora karşımıza yatırım yapacağımız Papara hesap numarasını alıyoruz ,ve bu sayfayı kapatmadan ,Papara hesabımıza giriş yapıyoruz. Gerekli ödeme işlemini gerçekleştiriyoruz. Tekrar ödeme sayfasına girerek ödemeyi yaptım butonuna basıyoruz ve ödemeyi bitiriyoruz.

Gerekli kontroller yapıldıktan kısa bir süre sora paranız oyuncu hesabınıza aktarılacaktır. Bu yöntemle çok kısa bir süre içerisinde istediğiniz kadar para yatırabilirsiniz. Bizlere bazı para yatırma yöntemleri hakkında sıkça sorulan sorular mevcuttur.

Bu sorulan sorular içerisinde örnek verecek olursak Bitcoin ile yatırmak istiyorum neden yatıramıyorum? Dijital para ile yatırım yapmak istediğinizde sizlerin Bitcoin veya alt coin hesabınızın olması gerekmektedir. Hesabınız olmazsa normal bankalar ile havale eft gerçekleştiremezsiniz.

Bitcoin hesabınızın olması durumunda sizlerin cüzdan hesabınızın ve de içerisinde Bitcoin paranızın olması gerekmektedir. Bunların olmaması durumunda bu işlemi yapamazsınız bu bilgiyi de vermiş olalım. Herkese bol şans.

Similar Posts