Perabet910 Yeni Giriş Adresi Perabet 911


Perabet910 Yeni Giriş Adresi Perabet 911 oldu. Yeni adres ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Şimdi sizlere para yatırma yöntemlerinden, Teb  Cepbank hakkında bilgiler vereceğim.

PERABET, TEB CEPBANK PARA YATIRMA YÖNTEMİ NASIL YAPILIR.

Perabet Teb Cepbank para transferi nasıl yapılır, Öncelikle Telefonumuz Android veya İos ise hangi telefonunuzu destekliyorsa onun Teb uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamanın içerisine girdikten sora, Para transferi butonuna tıklıyorsunuz. Tıkladıktan sora ki işlem, Teb den  cebe gönder butonuna tıklıyorsunuz. Bir yakınımızın telefon numarasını yazdıktan sora, gönderim yapılacak hesabı seçiyorsunuz. Gönderim yapacağımız tutarı yazarak gönder butonuna basıyoruz.

Bilgiler doğruysa onayı vererek işlemi bitiriyoruz. Sora yakınımızın cep telefonuna gelen mesajı bir yere not ediyoruz. Sora sitemiz Perabete giriş yapıyoruz. Sora para yatırım yöntemlerine girerek, Atm yada Cepbankı seçiyoruz. Sora banka kısmından Cepbankı seçiyoruz. Sora Tc kimlik numarası telefon numarasını giriyoruz.

Alıcının Tc kimlik numarasını, ve telefon numarasını giriyoruz, sora gönderim yapacağımız yere yakınımızın, numaralarını giriyoruz. Sms ile gelen şifreyi girdikten sora, yatırım miktarını yazıyoruz ve gönder butonuna basıyoruz. İşlemin hepsi bu kadar bu işlemlerin ardından en kısa süre içerisinde para oyuncu hesabına aktarılacaktır.

Perabet sitesinde bir çok para yatırma seçeneği olduğu için bunu zamana yayıyoruz. Eski adreslerimizde bir çok para yatırma yöntemini anlatımlı görebilirsiniz. Her adres değişikliğinde iki tane para yatırma ile ilgili detaylı bilgiler veriyoruz.

Şimdi size Perabet Envoy Hızlı Qr ile nasıl para yatırılır detaylı bir şekilde anlatacağım. Eğer ki anlamadığınız yer olursa site içerisinde de video ile anlatılmaktadır. Yine anlamadığınız yerler olursa,Beteliz.com sitesine mail atabilirsiniz.

PERABET ENVOY HIZLI QR KOD İLE PARA TRANSFERİ NASIL YAPILIR.

Öncelikle Parabete giriş yapıyoruz. Sora para yatırma yöntemine tıklıyoruz. Sora para yatırma yöntemlerinden, Envoy hızlı Qr yi seçiyoruz. Banka seçimini yaptıktan sora, yatırım miktarını girerek,yatırmak istediğiniz miktarı giriyoruz.

Sora mobil bankacılık bilgilerini yazarak ,giriş yapıyoruz. Sora cep telefonumuza gelen giriş şifresini yazarak devam ediyoruz. Ardından hesap seçimimizi yapıyoruz işlemi bitiriyoruz. Yatırımınız kısa bir süre içerisinde hesabınıza aktarılacaktır. Bol şanslar.

Similar Posts