Perabet908 Yeni Giriş Adresi Perabet 909


Perabet908 Yeni Giriş Adresi Perabet 909 oldu. Yeni adres sayesinde sisteme giriş yapabilirsiniz. Sistem esnek ve hızlı yapısı ile kullanıcılara mükemmel hizmetler vermeye devam etmektedir. Perabet Dünyanın en sağlam bahis sayfaları arasında yerini almaktadır. Sizlerin yapması gereken,siteye girerken iki alternatif link koyduk. Birisi Perabet,diğeri ise Tipobet365 hangi siteye giriş yaptıktan sora,kayıt olmanız gerekmektedir. Sisteme kayıt olduktan sora bizlere katılabilirsiniz.

Şimdi sizlere bu siteler hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Konumuz Perabet olduğundan para yatırma yöntemlerinden, Aspay kredi kartı para yatırma yöntemleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

PERABET ASPAY KREDİ KARTI PARA YATIRMA YÖNTEMİ.

Öncelikle Perabet hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Para yatırma yöntemlerinden,Aspay kredi kartını seçiyorsunuz. Yatırım miktarını girerek gönder butonuna basıyorsunuz.

Sora sizden istenilen kredi kartı bilgilerine uyacak şekilde,Ad soyad bilgisini kart numarasını cvv kodunu,kısacası sizden istenilen bilgileri giriyorsunuz,ve ödeme yap butonuna tıklıyorsunuz. Cep telefonunuza gelen Sms kodunu,girerek onayla butonuna tıklayıp işlemi bitiriyoruz.

İşlem bittikten sora paranız anında hesabınıza aktarılacaktır. Bol şanslar.

PERABET ANINDA TRANSFER PAPARA, PARA YATIRMA YÖNTEMLERİ NELERDİR.

Para yatırma yöntemlerinden bir diğeri ise,Perabet anında transfer yöntemidir. Öncelikle sitemiz Perabete giriş yapıyorsunuz. Sora para yatırma yöntemlerinden,anında transfer Paparayı seçiyorsunuz. Ad soyad bilgimizi girdikten sora,yatıracağımız tutarı yazıyoruz.

Yazdıktan sora karşımıza Para göndereceğimiz hesap numarası çıkacaktır. Bu numarayı alarak sayfayı kapatmadan,papara hesap numaramıza giriş yapıyoruz. Gerekli ödeme işlemini gerçekleştirip onayla butonuna basıyoruz. Sora sayfaya dönerek ödemeyi gerçekleştirdim butonuna basıyoruz.

Gerekli kontroller yapıldıktan kısa bir süre sora,gönderdiğiniz para oyuncu hesabına aktarılacaktır. Dilediğiniz gibi bahsin keyfini çıkartabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken,sizler adına bonus almanızdır. Her yatırım miktarına veya hangi banka ile transfer yapıyorsanız mutlaka bonus talep edin. Buda sitenin sizlere sunduğu armağandır.

Perabet sayfasında para yatırma da çekmede çok basittir. Sizlere bir sürü olanak sağlamaktadır. Hem Perabet hem Tipobet365 Sitesini sizlere güvenle önerebilirim. Sitenin kulları vardır. Bu kuralların dışına çıkmadığınız takdirde çok memnun kalacaksınız. Sizlerin yapması gereken işlem bize katılmanız. Herkese bol şanslar dileriz.

 

Similar Posts