Perabet906 Yeni Giriş Adresi Perabet 907


Perabet906 Yeni Giriş Adresi Perabet 907 Oldu. Yeni adres ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Kullanıcılar yeni adresi aramaya başlamıştır. Yeni adresin güncel adresi sitemizde,yapmanız gereken giriş yap butonuna tıkladıktan sora giriş yap butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Para yatırma yöntemleri hakkında sizlere bilgi vermekteyiz. Şimdi sizlere Flex fast havale hakkında bilgi vermek istiyoruz. Para yatırma yöntemlerinden sıkça sorulan sorulardan bir tanesi,Flex fast para yatırma yöntemidir. Bunun hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.

FLEX FAST HAVALE PARA YATIRMA YÖNTEMİ NASIL YAPILIR.

Flex fast havale ile para yatırma yöntemi nasıl yapılır. Öncelikle sitemiz olan Perabet e giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sora para yatırma yöntemlerinden,Flex fast havale yöntemini seçiyoruz. Seçtikten sora işlemi başlat butonuna basıyoruz.

Bastıktan sora önce banka tercihimizi yapıyoruz. Ad soyad bilgimizi yazdıktan sora,yatırım miktarını girerek,işleme devam ediyoruz. Sora diğer sayfaya geçerek yatırım miktarını yapacağımız iban,bilgileri çıkıyor,o iban bilgisini kopyalayarak,sayfamızı kapatmadan,işlem yapacağımız banka hesabına giriyoruz.

Gerekli havale işlemini gerçekleştiriyoruz,ve ödeme sayfasına geri dönüyoruz. Sora ödeme yaptım butonuna tıklayarak işlemi bitiriyoruz. Gerekli kontroller sağlandıktan sora,bir kaç dakika içerisinde paranız oyuncu hesabına geçecektir.

FLEX KREDİ KARTI İLE PARA TRANSFERİ NASIL YAPILIR.

Flex kredi kartı ile para transferi nasıl yapılır. Öncelikler Perabet sayfasına giriş yapıyoruz. Siteye giriş yaptıktan sora,para yatırma yöntemlerinden,Flex kredi kartı ile para yatırma yöntemini seçiyoruz. Seçtikten sora işlemi başlat butonuna basıyoruz.

Öncelikle Tc kimlik numaramızı giriyoruz. Kart numarasını kart sahibinin ismini,yatırım miktarını giriyoruz. Son kullanım tarihini, cvv kodunu girdikten sora,işleme devam ediyoruz. Cep telefonunuza gelen onay kodunu girdikten sora,onayla butonuna basıyoruz ve işlemi bitiriyoruz.

Yatırımınız kısa bir süre sora hesabınıza geçmiş olacaktır. Bu kadar basit bir işlem. İki para yatırma yöntemini de sizlere anlatmış olduk. Burada dikkat edilmesi gereken konuda kredi kartı,kredi kartınız ile işlem yaparken bilgilerinizi kimsenin yanında girmeyin. Mutlaka güvenlik kodunu aktive edin. Yoksa sizden habersiz kredi kartınız ile para çekmeleri mümkün. Bunun sorumluluğu da sizdedir. Perabet kesinlikle sorumluluk almamaktadır. Herkese bol şanslar.

Similar Posts