Perabet904 Yeni Giriş Adresi Perabet 905


Perabet904 Yeni Giriş Adresi Perabet 905 oldu. Yeni adres ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Üye olmak isteyenler giriş yap butonuna tıkladıktan sora üye ol butonuna tıklamaları yeterlidir. Eğer üye iseniz giriş yap butonuna tıkladıktan sora kullanıcı adınızı şifrenizi girmeniz yeterlidir.

Sisteme giriş yaptıktan sora solda en üstte para yatır seçenekleri bulunmaktadır. Burada istediğiniz herhangi bir banka ile sisteme para yatırmanız mümkün,eğer yatırma seçeneklerini bilmiyor iseniz sizler için anlatımlı bir şekilde hangi banka veya hangi yatırım yöntemiyle işlem yapmak isterseniz sizlere detaylı şekilde anlatıyoruz.

Perabet in tüm para yatırma yöntemlerini sizler için tek tek anlatmaktayız. Bugün ki para yatırma işlemlerinden safir havale ile nasıl para yatırılır onun hakkında sizlere yardımcı olacağım.

PERABET SAFİR HAVALE İLE PARA YATIRMA YÖNTEMİ.

Safir havale ile para yatırma transferi yaparken dikkat etmeniz gereken yerler vardır. Para transferlerinde yatırdığınız miktara çok dikkat etmelisiniz. Yanlış miktarlarda siteye yüksek paralar atabilirsiniz. Safir havale ile para göndermeden önce siteye giriş yapmanız gerekmektedir.

Önce siteye giriş yapıyoruz. Siteye giriş yaptıktan sora,para yatırma yöntemine tıklıyoruz. Tıkladıktan sora safir havale ile yatırma yöntemini seçiyoruz.

Seçtikten sora yatırım yapmak istediğiniz miktarı seçtikten sora gönder butonuna basıyoruz. Gönder butonuna bastıktan sora bankaların kayıtlı olduğu bir ek sayfaya yöneleceksiniz.

Oraya yatırım yapmak istediğiniz miktarı yazıyoruz. Perabette para yatırırken size alt bir limit belirlemiştir. O limitten az olmamak şartı ile miktarı yazıyoruz. Miktarı yazdıktan sora gönder butonuna bastıktan sora,karşımıza iban bilgilerimizi göndereceğimiz bir sayfa çıkacaktır.

Oradan iban numarasını kopyalayarak,sayfayı kapatmadan mobil bankacılığına giriş yapıyoruz. İşlemi hangi banka ile yapıyorsanız o bankanın mobil hesabına giriş yapıyoruz.

Gerekli havale işlemini mobil hesabınızdan gerçekleştiriyorsunuz. Gerçekleştirdikten sora ödeme sayfasına geri dönüyoruz. Geri döndükten sora yatırdım butonuna basarak işlemi bitiriyoruz. Yaptığınız işlemler bittikten sora,gerekli kontroller yapıldıktan sora,sistem tarafında 1 kaç saniye sora yatırdığınız para oyuncu hesabına geçecektir.

Perabette para yatırma işlemlerinden, safir havale ile para yatırma yöntemi bu kadar basittir. Yine de anlamayan arkadaşlar mutlaka vardır. Sormak istediğiniz soruları bizlere iletebilirsiniz.

Similar Posts