Perabet901 Yeni Giriş Adresi Perabet 902


Perabet901 Yeni Giriş Adresi Perabet 902 oldu. Yeni güncel adres,yeni güncel giriş linklerini bıraktık. Sisteme giriş yapmanız için giriş yap butonuna tıklamanız yeterlidir. Bir önceki konuda papara yatırma yöntemlerini sizler için paylaştım. Para yatırma yöntemlerinin hepsini adres değişmesi ile birlikte sizlere kolaylık olsun diye hepsini tek tek anlatmak istiyoruz.

Metepay eft depozit vede hızlı reis papara hakkında gereken bilgileri yazdık. Metepay vede reis papara ile para yatırma yöntemleri ile yatırmak isterseniz eski adres konularına bakarak görebilirsiniz. Şimdi ise para yatırma yöntemlerinden,favex paybol para yatırma yöntemi hakkında bilgi vereceğim.

FAVEX, PAYBOL DEPOSİT PARA YATIRMA YÖNTEMİ.

Perabet Favex paybol para yatırma yöntemi,para yatırma yöntemlerinden paybole para yatırabilmek için önce bir paybol hesabınız olması gerekiyor. Telefonunuza göre ios veya android hangi telefon markasını kullanıyorsanız bunun uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Uygulamayı indirdikten sora,uygulamanın içerisine girerek kaydolmanız geriyor. Uygulamaya kaydolduktan sora sisteme giriş yapıyoruz. Uygulamayı kullanabilmeniz için,KYC kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bu işlemi de gerçekleştirdikten sora para yükle para çek,butonundan para yatır butonuna tıklayarak,karşınıza hangi banka ile işlem yapmak istiyorsanız işlem yapmak istediğiniz bankayı seçin,seçtikten sora ödeme gerçekleştire bilmesi için bir iban numarası verilecek. Sora banka uygulamasına girerek,verilen iban numarasına havaleyi gerçekleştiriyorsunuz.

Sora Perabet sitesine tıklayarak sisteme giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sora para yatır butonuna basarak,yatırım yöntemlerinden,favex paybol depozit  seçiyoruz. Seçtikten sora yatırım miktarını girerek gönder butonuna basıyoruz. Sora Pavex hesabına girerek son iki aşamaya geliyoruz.

Hesaba girdikten sora sizlere verilen hesap numarasına,göndermek istediğiniz tutarı giriyoruz. Göndermek istediğiniz tutarı girdikten sora onayla butonuna basıyoruz,orada işlem başarılı yazısı çıkacaktır.

Çıktığı takdirde işlem başarılıdır. Sora oyuncu hesabına girerek en altta yazan ödemeyi yaptım butonuna tıklayarak işlemi bitiriyoruz. İşlem bittikten sora çok kısa bir süre içerisinde , paranız oyuncu hesabınıza geçecektir.

Eğer ki takıldığınız sormak istediğiniz konuları müşteri hizmetlerine bağlanarak çözmenizi tavsiye ederiz. Perabet canlı bahis sayfasında görseller video olarak anlatılmıştır oradan da izleyerek öğrenebilirsiniz. herkese bol şans.

Similar Posts