Tipobet5029Yeni Giriş Adresi Tipobet 5030


Tipobet5029Yeni Giriş Adresi Tipobet 5030 oldu. Yeni adres bağlantısını kopyalayabilirsiniz. Yada direk link üzerine tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Kullanıcıların genelde sorun yaşadıkları yöntemler arasında para yatırma veya çekme seçenekleri vardır.

Bundan önceki adrese tıklayarak,EFT ve Havale,Papara yatırma işlemlerinde bilgi verdik. Eski konuyu açarak,bilmeyen arkadaşlar öğrenebilir. Bugün de farklı yatırma yöntemleri arasında Montropay havale hakkında bilgi vereceğim.

MONTROPAY, PARA YATIRMA NASIL YAPILIR.

Öncelikle Tipobet365 sayfasına girerek para yatırma seçeneklerinden,Montropay para yatırma seçeneğiniz seçiniz. Seçtikten sora,sizlere sıralı bir şekilde ,banka seçenekleri çıkacaktır.

Hangi banka ile yatırmak istiyorsanız kendi yatırdığınız bankayı seçiniz. Karşınıza yatırmak istediğiniz tutar çıkacaktır. Sistemin sizlere alt limit olarak verdiği,para seçeneklerinden az olmayacak şekilde,tutarı yazınız.

Sora bankanıza girerek iban bilgilerinizi kopyalayın ,sizlerin belirlediği tutarda havalenizi gerçekleştirin. Havaleyi yaptıktan sora sistemin en alt kısmına gelerek,(Havaleyi Gerçekleştirdim) butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirin. Yaptığınız işlemi doğru bir şekilde yapmalısınız. İşlemi yaptıktan 1,2 dakika sora para oyuncu hesabınıza geçecektir. Para hesaba geçtikten sora eğlencenin tadını Tipobet365 sayesinde yaşayın.

Birde Montropay havale yöntemleri arasında Montropay crypto para yatırma seçeneği var. Şimdi sizlere bu yatırma yöntemi hakkında bilgi vermek istiyorum.

MONTROPAY CRYPTO PARA YATIRMA YÖNTEMİ NASIL YAPILIR.

Tipobet365 ,Montropay crypto para yatırma yöntemleri,kısaca kripto paralar ile yatırılan yöntemdir. Bunların başlarında Bitcoin,Ethereum,Dogecoin,Letecoin,,Tether,Binancecoin,Binanceusd,Cardano,Nano,Pancakesnap,Poldakot,Uniswap,Chainlik,Ontology,Algorand,Chiliz, kripto yatırma yöntemlerinin hepsi ile para yatırabilirsiniz.

Burada yapmanız işlem para yatırma işlemine geldiğinizde,Montropay crypto Para yatıma yöntemini seçerek para yatır seçeneğine tıklayın. Sorasında ise sizlerin hangi para ile yatıracaksan  o Para birimini seçin.

Daha sora,yatıracak sanal paranın uygulamasına girmeniz gerecektir. Girdikten sora QR kodu transferinizi gerçekleştirebilir, yada yan tarafta adres bölümü üzerinden  cüzden ile kopyalayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Burada da sizlere belirtilen miktarın altında olamayacak şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Diğer para birimlerinden farklı,Havale eft gibi yatırma yöntemlerinde form doldurmanız gerekmektedir. Bura da ise form falan doldurmanıza gerek kalmadan sistem,sizin adınıza otomatik doldurmaktadir. Para transferini gerçekleştirdikten sora,sistemden çıkış yaparak direk,siteye girdiğinizde bakiyeniz in yattığını göreceksiniz. Bu bilgileri de vermiş olduk.

 

Similar Posts