Tipobet5027Yeni Giriş Adresi Tipobet 5028


Tipobet5027 Yeni Giriş Adresi Tipobet5028 yeni adres oldu. Artık bu adresten giriş yapmanız gerekmektedir. Yeni adresin linklerini sizler için bıraktır. Adresler değiştikçe yeni sitenin en güncel adresini,sizler ile paylaşmaya devam edeceğim.

TİPOBET5028, ŞİKAYETLERİ VE ÇÖZÜMLERİ.

Kullanıcılar genelde şikayetlerini şikayet var sayfasına şikayet etmektedir. Bu sayfada yapılan her şikayetler doğru değildir. Bunun yanı sıra çözüm odaklı hiç değildir.

Tipobet365 sitesinde oynuyorsanız bir probleminiz olduğunda direk,7 24 online hizmet veren canlı destek ekibiyle iletişime geçmelisiniz. Bunun yanı sıra,şikayetinizi o an ne problem yaşıyorsanız belgelemeniz gerekmektedir.

Örnek verecek olursak,ekran fotoğrafı alın veya yapmak istediğiniz işlemin bir kopyasını alarak ispatlı bir şekilde baş vurun ki sonuç alasınız.

Bildiğiniz üzre sosyal medya sayfalarımız mevcuttur. Bu şikayetlerimiz sosyal medyanın hangi sayfasından olursa olsun şikayetler kabul edilemez. Bunun sebebi şikayetlerinizi belgelemeniz gerekmektedir.

Diyelim şikayetlerinizden tatmin olmamaları durumunda, [email protected] mail atarak yazılı ve anlaşılır bir şekilde göndermeniz gerekmektedir.

Yaptığınız işlemde,hesabınıza paranın geçmemesi veya paranız geçmemesi durumunda,yaptığınız işlemin olumlu yada olumsuz olması durumunda,sizlere süre ayrılmıştır. Bu süre 6 ay olarak belirlenmiştir. Bu 6 ay içerisinde sorunlarınızı çözüme kavuşturmanız gerekmektedir. Yoksa işleminizi gerçekleştiremezsiniz.

Şikayetleriniz var ise 24 saat içerisinde kesinlikle sizlere bildirme mesajı gönderilecektir. En azından şikayetiniz değerlendiriliyor diye mesaj gelir. Sürecin sürmesi sizleri bilgilendirme dahilinde olacaktır.

Eskiye dönük şikayetleriniz kabul edilemez. Tipobet365 politika gereği,bir sorunla karşılaşıyorsanız 24 saat içerisinde iletişime geçmelisiniz. 24 saat dolduktan sora zaman aşımına uğrayan şikayetleriniz size bilgi verilerek işleme konulmaz.

Yine hakkınızı aramak isterseniz sitenin müşterilerini memnun etmek amacı ile lisans aldığı firmaya şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

[email protected] adresi üzerinden Curaçao eGaming komisyonu yetkili makamlarına şikayette bulunarak hakkınızı arayabilirsiniz.

Zaten haklı iseniz çözüme en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. Haklı olduğunuzu düşünüp çözüme kavuşmadı derseniz şikayet etmek en doğal hakkınız.

Sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız Tipobet365 sayfasını ziyaret ederek,politikalar üzerinde ne yapmanız gerektiğini daha dikkatli okuyarak,ve şartlara uyarak sorunsuz sitenin güzelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Sitenin amacı kullanıcılara,daha eğlenceli , daha yüksek kalitede,alt yapısı ,şeffaf olması müşterilerin öncelikli olduğunu bildirerek,yoluna devam etmesidir.

 

 

Similar Posts