Tipobet5023 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5024


Tipobet5023 Yeni Giriş Adresi Tipobet 5024 eski adres değiştiği için yeni adres oldu. Yeni adres linklerini sizler için sisteme yükledim.

TİPOBET365, PARA YATIRMA LİMİTLERİ.

Öncelikler Tipobet365 sitesinde para yatırma ücretsizdir. Para çekerken de ücret alınmamaktadır. Sadece para çektiğinizde hangi bankadan çekiyorsanız,bankanıza küçük meblağlar alınmaktadır.

Bu da hangi banka olursa olsun,o anlaşmalı bankaların sizden kendi içlerinde talep ettiği ücret bankanızla alakalıdır. Kesintileri her banka kendisi belirlemektedir.

Havale/EFT limitlerinde minimum 100 Türk lirası,yatırabilirsiniz.

PAPARA , Yatırım en alt limit olmak üzere,500 Türk lirası, yatırmanız gerekmektedir.

Vegapay,Papara yatırma en alt limit ise,200 Türk lirası, olarak belirlenmiş ve sisteme yüklenmiştir.

Multipay , var onun da alt limiti 50 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Papara Multipay yatırım ücreti,250 Türk lirası

Multipay,Pep yatırım ücreti , Türk lirası

MULTİPAY MEFETE yatırım ücreti,20 Türk lirası

Multipay Paycell minimum tutarı 50 Türk lirası

Multipay hayhay yatırım ücreti,50 Türk lirası

Montra havale yatırım,50 Türk lirası

Montra Papara en düşük yatırma limiti 1000 TL olarak belirlenmiştir.

Montra crayto, 20 TL  Montra parazula 20 TL Montra Payfix 25 Montra cepbank,20 ,Maksipara Papara minimum yatırma ücreti 200 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Cepbank 50 Paytopay Papara 50 ,Kredi kartı (SN) 50 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Astropay 100 Türk lirası,Envoy hızlı Qr minimum yatırma 50 Türk lirası, Sistem nakit havale 50 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Zpay Parapa minimum yatırma ücreti 1000 Türk lirası, Zpay havale ücreti minimum, 250 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Bu yapmış olduğunuz yatırımların çoğu hesabınıza,3 bilemediniz 4 dakika içerisinde oyuncu hesabınıza geçmektedir. Bunlardan en çok yatırılan para yöntemi olan Cep bank ise 30 dakikayı bulmaktadır. Bir kullanıcı hesabından başka bir kullanıcı hesabına para aktarılması yasaktır.

Eğer ki bu kişiler tespit edilir ise,üyelikleri iptal etme hakkı Tipobet365 kendisinde saklı tutar. Bu durumlara girmemeniz de yarar vardır.

Bir kullanıcı,başkasının hesabına girmesi durumunda başka,kişilerin hesabından oynamaları veya kendi hesaplarına yatırmaları durumunda,bu sorumluluk kullanıcıya aittir. Tespit edilmeleri durumun da,yapılacak işlem hakkını kendisinde saklı tutar.

Para çekme işlemlerinde,çekeceğiniz hesaba verdiğiniz ismin adını soy adını eksiksiz vermelisiniz. Eğer ki eksik bilgi vermeniz durumunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Similar Posts