Betmarino684 Yeni Giriş Adresi Betmarino 685


Betmarino684 Yeni Giriş Adresi Betmarino 685 oldu. Yeni giriş adresimiz güncellenmiştir. Sizler için yeni linki yukarıya bırakıyorum. Linke tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Betmarino sitesi güncellenmiştir. Farklı özellikler eklenerek en son güncel halini alarak sizlere hizmet vermektedir.

Eski adres değişikliklerinde sizlere site hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Halada vermeye devam etmekteyiz. Kullanıcıların bir çok sistemsel hata yaptıklarını görmekteyiz. Para yatırmalar da ,üye olurken yapılan hatalarda,bir çok sorunlarla karşılaştıklarını görüyoruz. En büyük hatalardan bir tanesi üye olurken yanlış bilgi girilmesidir. Yanlış bilgi verdikten sora para yatırmalar da sorun olmaz,fakat çekmelerde sizlerden belge istenmektedir. Bu belgeler tek seferlik istenilir. Şimdi sizlere alt tarafa bir forum açarak yaşanılan hataları vede aklınızdaki soru işaretlerini gidermek istiyorum.

BETMARİNO KAYIT OLURKEN YAPILAN HATALAR VE YAPILMAMASI GEREKENLER HATALAR HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER.

Betmarino sitesi lisanlı bir sitedir. Bu site lisanslı olması dolayısıyla denetlenmeye tabi tutulmaktadır. Buda sitenin ne kadar büyük olduğunu göstermektedir. Fake hesapların önüne bu şekilde geçilmektedir. Kullanıcılar lisanssız sitelerde sürekli yeni hesap açarak, bonus almaya çalışmaktadır. Bu yüzden genelde kullanıcılar hüsrana uğrar,çünkü İp adreslerini sistem otomatik olarak almaktadır.

İki hesap açılması durumunda hesap kapatılır,vede para ödenmez. Birde kullanıcılar adres bilgilerimi verdiğim zaman bilgilerim doğrultusunda yakalanma ihtimalini düşünürler. Aslında bu bilgileriniz direk siteden başka kimse göremez. Prensipler doğrultusunda kimse ile bu bilgiler paylaşılmaz. Bunu da lisans veren şirket tarafından denetlenmektedir. Bilgilerde hata olup para transferleri gerçekleşir ise lisansları iptal edilmektedir. Buna kesinlikle taviz vermezler. Para çekeceğiniz zaman,sisteme üye olurken verdiğiniz bilgiler istenilir.

Eğer ki sisteme eksik bilgi verdiyseniz çok büyük sorunlar ile karşılaşırsınız. Para yatırdığınız banka bilginiz ile para çeken bilginiz aynı olmak zorundadır. Bu verdiğim bilgileri dikkate almanız gerekir. Tek seferlik belgelerinizi eksiksiz yüklerseniz problem yaşamadan sorunsuz bir şekilde paranızı alabilirsiniz. Yine problem yaşarsanız müşteri hizmetlerine yazarak sorunlarınızı anında düzeltirler. Sizlere verdiğim bilgiler bu kadar.

Betmarino lisanslı ve gittikçe büyüme potansiyelini artıran bir sistemdir. Tek yapmanız gereken güvenmek,güvendikten sora sitenin büyüklüğünü anlamanıza yeterli olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

 

Similar Posts